hacking-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Henry: Nė Angli mund tė kthehem vetėm pėr Arsenalin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
BeraTy


Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 30
Location : Man utd

Henry: Nė Angli mund tė kthehem vetėm pėr Arsenalin Empty
MesazhTitulli: Henry: Nė Angli mund tė kthehem vetėm pėr Arsenalin   Henry: Nė Angli mund tė kthehem vetėm pėr Arsenalin Icon_minitimeSun May 04, 2008 12:22 pm

Henry: Nė Angli mund tė kthehem vetėm pėr Arsenalin
Sulmuesi francez, Thierry Henry, ka thėnė se ai ėshtė i lumtur nė Barcelona, por ka shtuar se do tė kthehet nė Premierligė, vetėm nėse do tė mund tė luajė pėr ish-klubin e tij, Arsenalin.

30-vjeēari, i cili u largua nga Londra pėr njė shumė prej 20 milionė eurosh, nė qershor tė vitit tė kaluar, njė kohė tė gjatė ėshtė lidhur me rikthim nė Angli, pas njė sezoni tė pasuksesshėm nė Spanjė.

“Jam i lumtur, nuk pendohem qė jam larguat nga Arsenali. Por, nė Angli ekziston vetėm njė ekip pėr mua. Ēdokush e din dashurinė dhe joshjen qė kam pėr Arsenalin. Kam aq shumė i dhėnė pas tij, jam njė tifoz i flaktė”, ka thėnė Henry.

“Qė kur kam arritur kėtu ka pasur shumė spekulime, qė nga dita e parė, por tė kthehem? Ėshtė vetėm njė klub nė zemrėn time. Mė ka kushtuar njė kohė tė gjatė tė kuptoj se ēfarė do tė thotė Arsenali pėr mua”, ka shtuar francezi.

Henry, i cili nė Premierligė shėnoi 174 gola nė 254 paraqitje pėr Arsenalin, ka qenė vetėm hija e tij nė klubin nga Camp Nou, duke shėnuar vetėm shtatė gola nė 25 paraqitje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shkoshiko.net
 
Henry: Nė Angli mund tė kthehem vetėm pėr Arsenalin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» shum ni sen i mir per me mshef ni ikon ne desktop vetem 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: