hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Tema Fundit
» Pregnancy Symptoms
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeThu Aug 04, 2011 2:09 pm nga Vizitor

» fotos manga hentai fotos porno hentai
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeThu Aug 04, 2011 7:10 am nga Vizitor

» Mary Shomon'S Medicine Chest
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeWed Aug 03, 2011 1:41 pm nga Vizitor

» Dude, so much AD here, why not clean them all?
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeWed Aug 03, 2011 8:08 am nga Vizitor

» This forum assist me thanks
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeWed Aug 03, 2011 5:30 am nga Vizitor

» Blu-ray to iPad Ripper rip Blu glimmer DVD movies as far as something iPad
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeWed Aug 03, 2011 2:22 am nga Vizitor

» comics tube porn
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeTue Aug 02, 2011 6:05 pm nga Vizitor

» Almost as tatty as warez
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 11:46 pm nga Vizitor

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeMon Aug 01, 2011 5:51 am nga Vizitor

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Roboti ne vend te ushtarit
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeMon May 05, 2008 11:14 pm nga Anonymous
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli 87803384f_0429051300831_m

Ushtari i ri izraelit nuk fle asnjėherė derisa ėshtė roje, sepse thjesht ėshtė njė robot. Mund tė bart edhe pesha tė rėnda dhe tė jetė i pajisur me pushkė automatike si dhe kamerė pėr tė mbikėqyrur rajone tė ndjeshme siē janė kufijtė.
Hulumtuesit i kanė treguar kėtė robot agjencisė sė lajmeve Associated Press. Ata …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Kompjuter qe perkthen lehjet e qenit
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 3:23 pm nga Kosova123
BUDAPEST - Shkencetaret hungareze jane duke punuar ne nje program kompjuterik per t’iu mundesuar njerezve te kuptojne lehjet e qenve. Thuhet se softueri do t’i zbuloje nuancat e lehjeve te qenve, derdellitjet dhe hungerimat e tyre. Pasi t’i kete analizuar 6.000 lehje, softueri ka per qellim te percaktoje se, kur qeni ka pare nje top, kur perleshet, luan, takon nje te huaj, apo kur te deshiron te …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Celular qė paloset shumėfish
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeWed May 14, 2008 9:26 pm nga Anonymous
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli F0514013920105mkq5.50cf83eaf1

Se si do tė duken celularėt nė tė ardhmen e largėt, askush nuk mund ta dijė, mirėpo ajo ēfarė mund tė bėjmė ėshtė tė pėrcjellim punėn e dizajnerėve industrialė nė mbarė botėn, dhe tė tentojmė tė parashikojmė se cilat nga zgjidhjet nė dispozicion duket se …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Dell heq dorė nga brendi XPS?
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeTue May 13, 2008 6:55 pm nga Anonymous
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli F0513020215696mdz0.e5fede278c

Kompania Dell qė njė kohė ėshtė duke shtyrė paralelisht brendin e saj XPS, nėn tė cilin prodhon kompjuterė jashtėzakonisht tė fuqishėm tė dedikuar pėr lojėra, dhe Alienware, kompaninė e cila e bėn tė njėjtėn gjė, e tė cilėn e ka blerė nė vitin 2006. Tani, …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Lėshimi nė Gmail u hap dyert spamerėve
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli Icon_minitimeTue May 13, 2008 6:53 pm nga Anonymous
Mir se vini ne hacking-ks.. - Portalli F0512015651277mum5.54d24cd087Gmail ka njė lėshim serioz tė sigurisė i cili u mundėson spamerėve tė kalojnė kufizimet e sigurisė dhe tė dėrgojnė mijėra porosi e-maili nė adresa tė ndryshme.
Lėshimin e ka zbuluar INSERT (Information Security Research Team), njė grup ekspertėsh nga …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sondazh
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 27 mė Wed Oct 17, 2012 8:13 pm
Statistikat
Forumi ka 55 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri shaban cakolli

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 600 artikuj v 332 temat