hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Hacking-ks staffi

 
Asnjė mesazh i ri

Njoftime nga staffi

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
11Tue Dec 28, 2010 8:12 pm
Kosova123 Njoftim!!!
Asnjė mesazh i ri

Regullat e forumit

Kėtu jan regullat e forumit
Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
38Wed Aug 19, 2009 3:52 pm
Kosova123 Web me .ch ose .li

Argėtim ne hacking-ks..

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu

Prezentimi i antareve ne Forum qe do tju marr te pakten 1 minut koh..
Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
1435Fri Apr 09, 2010 10:28 pm
introrebel si ta bėjm multi msn  messengerin 14 pa program
Asnjė mesazh i ri

Pytje dhe pergjigje

Kėtu mund te parashtroni pytje dhe pergjigje
Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
11Fri May 02, 2008 11:04 am
h a n i s Regullat !! Lexo Para Se Te Postosh
Asnjė mesazh i ri

Bised e lir

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
00
Asnjė mesazh i ri

Barcoleta shqip

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
19133Sun Dec 27, 2009 3:46 pm
Kosova123 Disa Fore !!!
Asnjė mesazh i ri

Pershendetjet Dhe Urimet

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
36Sun Dec 27, 2009 12:33 pm
Kosova123 E Pėrshėndes
Asnjė mesazh i ri

Lojrat

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
3053Wed Aug 03, 2011 2:22 am
gcdnlwzv  Blu-ray to iPad Ripper rip Blu glimmer DVD movies as far as something iPad
Asnjė mesazh i ri

Kultura Shqiptare

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
4689Thu Aug 04, 2011 2:09 pm
pregnanc  Pregnancy Symptoms

Hacking boxi

 
Asnjė mesazh i ri

Programe

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
5969Sun Dec 27, 2009 11:09 am
Kosova123 Deep Freeze Standard v6.30.20.1818 Full
Asnjė mesazh i ri

Hacking

Ketu gjithqka reth hackingut
Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
2232Mon Dec 28, 2009 10:56 am
Kosova123 Ndėrro te dhėnat e PC tuaj
Asnjė mesazh i ri

E-Books | Tutorials

Ketu krejt tutorialet per PC
Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
3842Sun Dec 27, 2009 10:21 am
Kosova123 SHiko se kush po fol ne msn
Asnjė mesazh i ri

MOBILE | PHREAKING

Ketu postoni gjithqka per tel..
Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
1416Sun Dec 27, 2009 3:45 pm
Kosova123 shum lojra per mobila
Asnjė mesazh i ri

Teknologji & zbulime shkencore

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
2021Mon Dec 28, 2009 10:51 am
Kosova123 Roboti ne vend te ushtarit
Asnjė mesazh i ri

Warez

Ketu mund te kerkoni programe qe ju novoiten por edhe to postoni programe te ndryshme
Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
12Sun Dec 27, 2009 12:30 pm
Kosova123 Kerkoni programe

Reklamim dhe oferta..

 
Asnjė mesazh i ri

Reklamo web faqen tende

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
1114Sun Dec 27, 2009 5:22 pm
Kosova123 besT forum
Asnjė mesazh i ri

Oferta ne hacking-ks

Ketu do ti beni te gjitha ofertat
Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
12Fri Apr 09, 2010 4:32 pm
Kosova123 Kush Don 1Forum .Net

Downloads Audio & Video Music

 
Asnjė mesazh i ri

Muzik Shqip Dhe Video Clipe Shqip

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
24Sun Dec 27, 2009 3:51 pm
Kosova123 Shumica e kengeve te Kanunit katilit - jon ketu http://www.ca-code.com/
Asnjė mesazh i ri

Muzik e Huaj Dhe Video Clipe Te huaja

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
00
Asnjė mesazh i ri

Techno Music

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
2326Sat Aug 22, 2009 8:50 am
Kosova123 DJ Sounds Vol. 2

Sport

 
Asnjė mesazh i ri

Sport

Ketu Do Te Postojm Gjithqka Reth Sportit
Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
2446Sun Dec 27, 2009 11:43 am
Kosova123 Real Madrid mė 21 dhjetor nė Tiranė

Partneret

 
Asnjė mesazh i ri

Partneret tan

Moderatorėt: Moderators, Super moderator, admin
00

Berrllogu dhe vjetersirat

 
Asnjė mesazh i ri

Temat e vjetra

Ketu do ti gjeni temat e padobishme..
Moderatorėt: Moderators, Super moderator, Ushtar, V.I.P, admin
00
Mir se vini ne hacking-ks.. Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 600 artikuj
Forumi ka 55 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri shaban cakolli
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 27 mė Wed Oct 17, 2012 8:13 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Qwant
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur