hacking-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Celular qė paloset shumėfish

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorCelular qė paloset shumėfish Empty
MesazhTitulli: Celular qė paloset shumėfish   Celular qė paloset shumėfish Icon_minitimeWed May 14, 2008 9:26 pm

Celular qė paloset shumėfish F0514013920105mkq5
Celular qė paloset shumėfish F0514013920105mkq5.50cf83eaf1

Se si do tė duken celularėt nė tė ardhmen e largėt, askush nuk mund ta dijė, mirėpo ajo ēfarė mund tė bėjmė ėshtė tė pėrcjellim punėn e dizajnerėve industrialė nė mbarė botėn, dhe tė tentojmė tė parashikojmė se cilat nga zgjidhjet nė dispozicion duket se prodhuesit do tė pėrzgjedhin pėr prodhim tė gjerė tė pajisjeve tė tyre.
I fundit nė vargun e koncepteve tė celularėve ėshtė vizioni i dizajnuesit Emir Rifat. Ai tė ardhmen e celularėve e sheh si pajisje tė cilat palosen shumėfish, tė cilat mu pėr kėtė fakt do tė duhej tė ishin mė praktike dhe kompakte, pa humbur asgjė nė funksionalitetin e vet dhe mundėsitė e avancuara.

Kur tė jetė palosur, pajisja e emėrtuar Packet ka dimensione vetėm prej 5 x 5 centimetra, mirėpo i shpalosur mbulon pesė pjesė tė dimensioneve tė sapopėrmendura, nga tė cilat secila sipėrfaqe e ndjeshme nė prekje do tė pėrmbajnė funksionalitet tė caktuar.

Pėr t’iu pėrshtatur normave ēdo ditė e mė tė rrepta ekologjike, Emir Rifat e ka punuar Packet-in nė tėrėsi nga materialet ekologjike, e pėr punėn e tij ky dizajner e ka merituar shpėrblimin e Javės sė Dizajnit nė Stamboll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Celular qė paloset shumėfish
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Teknologji & zbulime shkencore-
Kėrce tek: