hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qite Najkon Prej Msns.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mulix
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 38
Join date : 02/05/2008
Location : man utd

MesazhTitulli: Qite Najkon Prej Msns.   Fri May 02, 2008 5:43 pm

Ky eshte nje program i cili quhet:MSN5 Flooder i cili te qet prej msns per me qit dikon prej msns duhet kshtu merni programin edhe ne ate hapsiren e madhe ku shkruan PortalMes.com e shlyni dhe shkruni qka te doni p.sh tung se ika edhe aty ku osht numir 500 e bon 50 kjo se e ki ndrru prej 500 ne 50 eshte se ja qon 50 tung se ika edhe per me ja qu kto 50 her hin ku shkruan Flood Al Contacto edhe shkruja naj fjal viktimes edhe le ate dritaren se je duke folur me viktimen te hapur edhe hin Flood Al Contacto edhe pret pak programi ja qon 50 her tung se ika edhe e qet prej msns.

http://www.filecrunch.com/file/~li7wgq
http://www.badongo.com/file/7355084
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.khg-crew.ws
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Qite Najkon Prej Msns.   Tue May 06, 2008 11:26 pm

e komlikune pak scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
Kosova123
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 13/07/2009
Age : 28
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Hack-Ks.Tk   Mon Dec 28, 2009 10:48 am

Spo Tė Kuptoj study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumikosovar1.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qite Najkon Prej Msns.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qite Najkon Prej Msns.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Hacking-
Kėrce tek: