hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te incizojm cd pa program

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Si te incizojm cd pa program   Fri May 02, 2008 2:54 pm

Se pari e fusim cd e zbrazur dhe pastaj hyjme ne Cd Room,
Pastaj filet te cilet doni ti incizoni ne cd e bani CopyPastaj te Cd e bani PastePastaj File te cilat i keni bo paste ne cd doken keshtuNe anen e majt te Dritares e shytpni Write these file to CdPastaj ju paraqitet nje dritare e cila te pyet disa opcione edhe emrin e Cd pastaj e shtypni butonin NextTani duheni te pritni derisa te mbushet , ku me posht te tregon se sa koh duhesh me pritPasi qe te kryhet do tju paraqitet kjo dritare te cilen duheni ta shtypni buttonin FinishTani Filet te cilet i keni kopjuar aty jan ne cd.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
 
Si te incizojm cd pa program
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: E-Books | Tutorials-
Kėrce tek: