hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vendosja e Capslock, Numlock dhe Scroll Lock

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Vendosja e Capslock, Numlock dhe Scroll Lock   Fri May 02, 2008 2:52 pm

[b]Nėse dėshironi qe kur tė ndezni kompjuterin tuaj, te keni aktiv njėrin nga kėta ēelėsa, Caps lock,numlock and scroll lock..


1.Start Regedit
2.Shko tek HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Keyboard
3.Hap InitialKeyboardIndicators
4.Ndrysho vlerėn nė njėrin nga kėta numėra
0– Tė gjithė ēelėsat joaktiv
1 - Caps Lock aktiv
2 - Num Lock aktiv
3 - Caps Lock dhe Num Lock aktiv
4 - Scroll Lock aktiv
5 - Caps Lock dhe Scroll Lock aktiv
6 - Num Lock dhe Scroll Lock aktiv
7 - Caps Lock, Num Lock, dhe Scroll Lock aktiv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
 
Vendosja e Capslock, Numlock dhe Scroll Lock
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: E-Books | Tutorials-
Kėrce tek: