hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hacko email

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Hacko email   Fri May 02, 2008 1:47 pm

Se pari ju duhet te hyni ne Modulin Administrativ te Outlook Express dhe te beni Login mandej Mundi te hackeroni E-Mail prej Microsoftit-Msn etj etj... ju mundi vetem te nderron passin e atij MSN pa e ditur passin se si e ka MSNdhe keshtu qe ja merrni ne dor krejt MSN-Hotmail shokut apo shoqes ju duhet te shkoni se pari keshtu po e sqaroj ne gjuhen gjermani se pc ne ket gjuhe e kam

FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT=Sad" ...
Registry-editor (start -> ausführen -> Regedit.exe)
mandej shkoni ne
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
lupeni qelsin "SHELL" nese e gjeni dikund nese jo ateher beni keshu
"C:\programme\Outlook Express\msimn.exe /a /r"
/a d.m.th Moduli Administrativ kurse /r Password Recovery d.m.th (Rikthimi i passwordit)....

mandej ju duhet te beni PC-ne Restart per arsye se Outlook Express nuk i merr datet menjeher pa e restartu pc kjo eshte sikur ni program te ri kur e instaloni dhe nuk funksionon pa e restartu pc...
kur ta restartoni PC shkoni ne Outlook Express dhe aty te option duhet ti keni te dhenat..
ky eshte nje nder mendodat per me hack MSN-Hotmail funksionon 100%
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
 
Hacko email
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Hacking-
Kėrce tek: