hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Psikiatria..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 13
Join date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Psikiatria..   Fri May 02, 2008 1:30 pm

Kishin vendos te smuret psiqik te ikin nga spitali.Evetmja rug ishte te ikin mbi muri te spitalit. Kalon i semuri i par mir, vie i dyti e rxon nje qeremid eroja e degjon dhe pyt kush esht? Aj ja kthen pergjegjen si mac mjauu. I vije radha te tretit edhe aj e rxon nje qeremide roja prap pyt kush esht aj duke e degjuar te dytin qe beri si mac ja kthej pergjegjen maca e 2-tė..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://hacking-ks.tk
 
Psikiatria..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Argėtim ne hacking-ks.. :: Barcoleta shqip-
Kėrce tek: