hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush Don 1Forum .Net

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pirate|Hacker
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 1
Join date : 23/02/2010

MesazhTitulli: Kush Don 1Forum .Net   Wed Feb 24, 2010 4:27 pm

Mir Dita unė kam 1forum .net kėtė do ja dhuroi Adminisatorit te Hacking-ks vetem me nje kusht aj te me bej ne Hacking-Ks adminisator dhe qoma ne PM mesazh qys he ki email adminisator i Hacking-Ks.

Forumit ėshtė ky : wWw.ShkarkoFalas-Ks.Net e keni gati krejt te gaqem por duhet shum gjera tjera per ta ndrequr desing etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kosova123
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 13/07/2009
Age : 28
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Kush Don 1Forum .Net   Fri Apr 09, 2010 4:32 pm

Pirate|Hacker shkruajti:
Mir Dita unė kam 1forum .net kėtė do ja dhuroi Adminisatorit te Hacking-ks vetem me nje kusht aj te me bej ne Hacking-Ks adminisator dhe qoma ne PM mesazh qys he ki email adminisator i Hacking-Ks.

Forumit ėshtė ky : wWw.ShkarkoFalas-Ks.Net e keni gati krejt te gaqem por duhet shum gjera tjera per ta ndrequr desing etj.

Mė vjen shumė keq por oferta jote nuk pranohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumikosovar1.albanianforum.net
 
Kush Don 1Forum .Net
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Reklamim dhe oferta.. :: Oferta ne hacking-ks-
Kėrce tek: