hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Real Madrid mė 21 dhjetor nė Tiranė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kosova123
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 13/07/2009
Age : 27
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Real Madrid mė 21 dhjetor nė Tiranė   Sun Dec 27, 2009 11:43 am

Reali i Madridit do te zbrese ne Tirane me 21 dhjetor per edicionin e trete te trofeut “Taci Oil”. Konfirmimi ka ardhur nga presidenti i kompanise “Taēi Oil”, Rezart Taēi, i cili pasi solli Milanin ne dy trofete e pare, tashme do te prezantoje perpara tifozeve shqiptar 9 here kampionet e Evropes.

Ne nje interviste per Alsat, Taēi ka zbuluar detajet e kesaj ndeshjeje duke thene gjithashtu se galaktiket do te luajne ne stadiumin “Qemal Stafa” kunder skuadres se Gramozit.

“Mund t’jua konfirmoj tashmė. Ėshtė diēka zyrtare. Janė detajet e fundit qė me skuadrėn galaktive jemi duke pėrmbushur. Janė disa standarte, disa komoditete qė ne si grup jemi duke i pėrmbushur. Do t’u japim konfertėn e fundit galaktikėve qė kėto standarte i realizuam dhe shpresojme dhe besojmė te shohim nė 21 dhjetor galaktikėt e Realit tė Madridit nė ndeshjen nė “Qemal Stafa” nė ora 19:00 me skuadrėn e Gramozit tė Ersekės”, tha Taēi.

Rezart Taci ka konfirmuar gjithashtu se Reali i Madridit do te vije per here te pare ne Shqiperi me te gjithe yjet e tij, perfshire brazilianin Rikardo Kaka dhe portugezin Kristiano Ronaldo.

“Nga telefonata e fundit qė pata me zotin Florentino Peres, me tė cilin ėshtė krijuar njė miqėsi qė po konsolidohet dita- ditės, edhe pėr disa marrėdhėnie tė tjera tregėtare, mė konfirmoi qė tė gjithė lojtarėt do tė jenė prezentė nė Tiranė. Edhe ata qė nuk janė nė formėn e duhur do jenė prezentė, nuk do lozin por do jenė prezentė nė Tiranė. Ėshtė e konfirmuar prezenca qoftė e Kakasė dhe e Ronaldos. Gjithashtu Kaka dhe Ronaldo, sėbashku me Florentino Peres dhe me mua do tė jenė nė njė konferencė shtypi pėrpara ndeshjes miqėsore”, tha Taēi.

Ndeshja per trofeun e trete “Taci Oil” mes Realit te Madridit dhe Gramozit do te luhet me daten 21 dhjetor “ ne oren 19:00, nderkohe qe per te patur nje perfaqesim sa me dinjitoz, skuadra nga Erseka do te perforcohet me futbolliste qe luajne ne skuadra te tjera te Superliges.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumikosovar1.albanianforum.net
 
Real Madrid mė 21 dhjetor nė Tiranė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: