hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njė trik pėr mos me mujt me t'thirr askush.Vepro Kėshtu:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kosova123
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 13/07/2009
Age : 27
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Njė trik pėr mos me mujt me t'thirr askush.Vepro Kėshtu:   Sun Dec 27, 2009 11:37 am

Ni trik per mos me mujt me t'thirr askush.Vepron kshtu:
*21*044100174# edhe e thirr.Mesazhet vin ndersa met'thirr smunden,ti me thirr mundesh.
Ai qe tenton me te thirr ia qet se ky numer nuk egziston.
Ndersa kur doni mu kthy ne gjendje te me parshme e veproni kshtu:
#002# dhe e thirrni.

Vetem Per VALA Vlen Kjo..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumikosovar1.albanianforum.net
 
Njė trik pėr mos me mujt me t'thirr askush.Vepro Kėshtu:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: MOBILE | PHREAKING-
Kėrce tek: