hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Messi: Tash mė mungon Kupa e Botės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kosova123
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 13/07/2009
Age : 27
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Messi: Tash mė mungon Kupa e Botės   Sun Dec 27, 2009 11:29 am

Messi: Tash mė mungon Kupa e Botės
Ylli i Barcelonės, Lionel Messi, shpreson se ai do tė mund tė kompletojė trofetė e tij duke fituar Kupėn e Botės vitin e ardhshėm.

Messi ka fituar gjithēka kėtė vit me Barcelonėn, gjashtė trofe si dhe ēmimet Lojtari mė i Mirė i Vitit nga FIFA dhe Topin e Artė.

“Tash e gjitha ēfarė mė duhet ėshtė Kupa e botės. Shpresoj t’i pėrmirėsoj paraqitjet e mia me Argjentinėn, po punoj shumė nė kėtė drejtim. Dua mė shumė se ēdokush tė jem mė i miri”, ka thėnė sulmuesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumikosovar1.albanianforum.net
 
Messi: Tash mė mungon Kupa e Botės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: