hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Regullat !! Lexo Para Se Te Postosh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
h a n i s
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 02/05/2008
Age : 25
Location : Milan

MesazhTitulli: Regullat !! Lexo Para Se Te Postosh   Fri May 02, 2008 11:04 am

1* Antaret nese nuk kan mundesi me i ndihmuar iu lusim te mos bejn chit chat se postet e tyre do te fshihen nga forumi

2* Antaret para se te bejn pytjen tekt Tema le te vendosin ket para pyetjes ne :
[Ndihm] - Nese keni nevoj per ndihm ...
[Kėrkoj] - Nese kerkoni ndonje gje nga ana jon shkruani para temes kerkoj
[Pytje] - Dhe nese keni pyetje ..

3* Duhet ti ket 10 poste te vlefshme

4* Kur te jepet pergjegja kerkuesi do te tregoj se pergjigja eshte dhen sakt e kur te jet e sakt ateher tema mbyllet !!! nga ana e S.mod ose Moderatorve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
 
Regullat !! Lexo Para Se Te Postosh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Argėtim ne hacking-ks.. :: Pytje dhe pergjigje-
Kėrce tek: