hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Verbatim SmartDisk 500 GB

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Verbatim SmartDisk 500 GB   Fri May 09, 2008 1:53 pm
Verbatim ka prezentuar hard diskun e ri ekstern nga seria SmartDisk i cili theksohet pėr dimensionet kompakte dhe kapacitetin prej 500 GB. Brenda shtėpizės me madhėsi tė njė kompjuteri mesatar dore me dimensione 13.66 x 8.58 x 1.60 cm gjendet disku me 8 MB cache memorie, dhe pllakat tė cilat rrotullohen me shpejtėsi prej 5400 rpm. Pėr lidhje me kompjuterin nė disponim janė USB 2.0 dhe FireWire. Ėshtė kompatibil me tė gjitha sistemet operative ndėrsa nė treg pritet tė arrijė gjatė ēerekut tė dytė tė kėtij viti me ēmim prej rreth 300 dollarėsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Verbatim SmartDisk 500 GB
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Teknologji & zbulime shkencore-
Kėrce tek: