hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 iphone edhe ne 10 shtete tė tjera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: iphone edhe ne 10 shtete tė tjera   Wed May 07, 2008 2:36 pm
Pas ankesave tė gjata tė shfrytėzuesve pėr shkak tė disponueshmėrisė sė kufizuar tė celularit iPhone, duket se gjėrat po ndryshojnė shpejt. T-Mobile nė Austri do tė mund tė bėhej i pari nė botė qė ofron 3G iPhone, derisa Vodafone ka nėnshkruar marrėveshje me Apple pėr shitjen e iPhone nė dhjetė shtete tė reja.
Tregjet e reja nė tė cilėt iPhone do tė jetė nė shitje janė Australia, Ēekia, Egjipti, Greqia, Italia, India, Portugalia, Zelanda e Re, Republika Jugafrikane dhe Turqia. Bėhet fjalė, natyrisht, pėr versionin aktual tė iPhone, sepse 3G iPhone ende ėshtė nė fazėn e thashethemeve.

Mirėpo kjo nuk ka parandaluar pothuajse tė gjitha mediat tė publikojnė informata se versioni i ri i iPhone, me mbėshtetje pėr 3G, do tė paraqitet sė pari nė Austri, nėn operatorin T-Mobile.

Duke marrė parasysh se pėr momentin nuk ekziston asnjė informacion zyrtar pėr versionin e ri tė iPhone, edhe kėtė lajm nuk duhet marrė tepėr seriozisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
iphone edhe ne 10 shtete tė tjera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Teknologji & zbulime shkencore-
Kėrce tek: