hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Messenger 7

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Messenger 7   Tue May 06, 2008 10:28 pm
Reparti Mac business para disa
ditėsh ka prezantuar Messenger for Mac 7, klient pėr instant mesazhe. Verzioni 7 mund tė merret pas kurrfarė shtese nėpėrmjet Mac BU web faqes. Messenger 7 pėrdoruesve i ofron komunikim nėpėrmjet Windows Live Messenger dhe Yahoo Messenger servisit por nuk ka pėrkrahje pėr .Mac llogarit qė pėrdorin AOL Instant Messenger (AIM) servisin. Messenger 7 ka njė numėr tė madh tė karakteristikave tė reja, duke pėrfshirė edhe kėrkimin e kontakteve nėpėrmjet emrit apo email adresės. Ju gjithashtu mund t'i emroni vet miqėt tuaj si dhe ka pėrkrahje pėr OS X Bonjour.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Messenger 7
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Teknologji & zbulime shkencore-
Kėrce tek: