hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A jane te pergaditur perduruesit per BLU-RAY

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: A jane te pergaditur perduruesit per BLU-RAY   Tue May 06, 2008 1:52 pmPėrdoruesit janė shumė tė kėnaqur me kalimin prej VHS nė DVD format. Sipas hulumtimeve tė fundit qė janė bėrė rretj shitjes sė prodhimeve tė ndryshme, rezultatet e sė cilės kanė treguar se kalimi nė formatin e "High Definition" nuk ėshtė pritur shumė me entuziazėm. Pėrndryshe, edhe pse shitja e Blu ray disqeve dhe playerave ėshtė stagnuar. Playstation 3 ka shėnuar njė rritje tė ndjeshme nė shitje. Sipas tė dhėnave tė fundit, Playstation 3 pėrbėn rreth 85% tė tregut tė Blu Ray playerave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jane te pergaditur perduruesit per BLU-RAY
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Teknologji & zbulime shkencore-
Kėrce tek: