hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Canon selphy ES20

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Canon selphy ES20   Tue May 06, 2008 1:50 pmCanon ka prezantuar printerin e saj mė tė ri nė serinė "Photo". Ky model i ri mban emrin SelphyES20. Ajo qė e dallon kėtė printer nga ata mė tė hershmit ėshtė se ky printer nė tavloinė rri nė mėnyrė vertikale. Nė sirtarin e saj mund tė vendosen 50 fleta. Gjithashtu posedon edhe ekran me diagonale prej 76mm, qė ėshtė me ngjyra, ku nėpėrmjet sė cilės mund tė kontrolloni printimin, pėrmirėsimet nė fotografi si dhe ka mundėsinė e largimit tė "syve tė kuq" tek fotografitė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Canon selphy ES20
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Teknologji & zbulime shkencore-
Kėrce tek: