hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Printeri me i vogel laserik ne bote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Printeri me i vogel laserik ne bote   Mon May 05, 2008 11:18 pmKompania Samsung gjatė kėsaj jave ka prezantuar printerin laserik, qė pohon se ėshtė printeri mė i vogėl nė botė. Modeli CLP-312K ka njė madhėsi prej 20% mė tė vogėl se sa ai i gjeneratės CPL-300. Ka njė rezolucion tė printimit prej 2400x600 dpi, 32 MB memori interne si dhe njė zhurmė gjatė printimit prej 45 dB. Printon rreth 16 faqe nė minutė bardh e zi kurse 4 me ngjyra.
Nė kėtė printer ėshtė mundėsuar qė tė printohet pa pasur nevojė tė lidhet me kompjuterin.
Ende nuk dihet ēmimi dhe se kur do tė paraqitet nė treg.


(foto ska se diqka spo uploadohet se osht shum e madhe )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Printeri me i vogel laserik ne bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Teknologji & zbulime shkencore-
Kėrce tek: