hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Asus Lamborghini VX3

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Asus Lamborghini VX3   Mon May 05, 2008 11:10 pmGjenerata e tretė e ASUS serisė nėn emrin e prodhuesit tė njohur tė automobilave Lamborghini ėshtė paraqitur nė treg. Posedon njė ekran prej 12.1 inch, posedon kamerė me thjerrėza "Saphire Crystal", vendi ku vendosen shuplkata ėshtė prodhuar me dorė prej lėkure, ka njė ram prej Titaniumi dhe e ngjyrosur me ngjyrė tradicionale tė Lamborghinit. Ka procesor C2D, hard disk prej 320 GB, GeForce 9300 kartelė grafike me 256 MB dhe 4 GB RAM memori. Kushton rreth 3300 dollarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Asus Lamborghini VX3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Teknologji & zbulime shkencore-
Kėrce tek: