hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mos prit ne rapidshare.Menyre e leht...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mulix
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 38
Join date : 02/05/2008
Location : man utd

MesazhTitulli: Mos prit ne rapidshare.Menyre e leht...   Mon May 05, 2008 2:55 pm

Sedi a mund tju ben ju por provojeni njeher...Eshte nje menyre shum e thjeshte.Kur ta qet se duhet me prit ti ja ben disconnect Internetit dhe Connect perseri...E ben refresh faqen dhe ta qet menjehere me downloadu...Seshte hacking kjo:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.khg-crew.ws
Kosova123
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 13/07/2009
Age : 28
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Hack-ks.Tk   Mon Dec 28, 2009 9:39 am

Mundesh Edhe Me Njė Mėnyrė Tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumikosovar1.albanianforum.net
 
Mos prit ne rapidshare.Menyre e leht...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Hacking-
Kėrce tek: