hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta nga Vala Mala

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:51 pm

Kontratat
Ni menaxher i Coca Cola-s shkon te papa edhe ja ofron 100.000 $ nese lutjen “Buken tonė tė pėrditshme falna sot” mi kthy ne “Coca Cola-n tone tė perditshme falna sot”. Sekretari i Papes kurqysh nuk praNon, ky tipi ja rrit oferten en 200.000 $... 500.000 $ apet sekretari kundėr. Dikur i thot:

- Per 1.000.000 $ mes em ndrro.

- Shef, kur na kalon kontrata me furren e bukes?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:51 pm

Puntori i nėndetses
Dy t’burgosen pe bisedojin:

- Pėr shka t’kan denu? – pe vet njoni.

- Paj e kom thy ni dritare en pun.

- Po a, e ku ki punu?

- En nėndetse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:52 pm

Pederi
- Naluni se ju vrasim – ju piskatshin polict do hejnave tu i njek po ata s’ju vNojshin veshin e viq ngajshin.

- Naluni, bre pedera… - desh plesi njoni polic pi nervozes

Njoni nalet edhe ju thot shokve:

- Ikni ju se mu m’pa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:52 pm

Marko Van Basten dhe polici shiptar
Shkon Leonardo di Caprio n’Shipni edhe tu hec neper Tiran bjen en ni grop teper t’fell edhe lyp Nihm. Kalon ni polic edhe vet:

- Kush osht bre?

- Marko Van Basten.

- 30$ - i thot polici.

- E pse bash 30.

- Se 10$ osht dalja pėr person.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:53 pm

Supa dhe nona
Ni djal shaki ulet me honger buk me baben e vet. E kėrkon supen e ja nisin mi qit syt lot pi supes nxet.

- Pse pe kan? – pi thot baba i vet.

- Mu kujtu nona e dekne.

Edhe baba i vet e kėrkon supen e ja nisin mi qit syt lot.

- Pse pe kan? – pi vet tash djali baben.

- Mu kujtu nona jote se ēfar kupili ma ka lon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:53 pm

Napoloni dhe studenti
Njoni hin en provim edhe e vet profesori:

- Qysh e ka pas emnin mreti ma i suksesshėm francez?

- Nuk e di – i pėrgjigjet studenti.

- Napolon Bonaparta – profesori.

Studenti niset me dal jasht.

- Kah ja ki msy – e vet profesori.

- M’fal se meNova qe pi thirr kandidatin qeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:53 pm

Shatorri
Ni qift del en piknik edhe naten flejin en shatorr. N’gjys t’nates e qon gruja burrin dhe pi thot:

- Kqyr tenelt shka pe sheh?

- Pi shoh honen, yjet...

- Mer trrullan a nuk pi sheh qe na kan vjedh shatorrin a?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:54 pm

Nazmija e Avnija n’korze
Ishin kon Nazmija e Avnija edhe pėrnat dilshin n’korze. Ni dit bike shi edhe vendosen mi bo korzen en shpi. Ja nisin me shetit her kNej her aNej. Tu shetit Nazmija pe ja lidh shuplak Avnis. Bohet nervoz Avnija:

- O biri i k***** , po shka t’bona qe ma hine?

I kthehet Nazmija:

- A nuk pi sheh ton ky milet tu shetit a? Mes shaj palidhje se e han edhe qetren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:54 pm

Me komfor dhe pa komfor

Ni turist shkon mi marr ni dhom me qira edhe e vet ni puntore t’re qe punojke aty:

- Qfar dallimi ka dhoma me komfor dhe pa komfor.

- Ne dhomat pa komfor shėrben gjyshja jeme – i pėrgjigjet puntorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:55 pm

Marrveshja
N’autobus hijin tre hejna edhe thojin:

- Tash kena me ju marr paret edhe me ju dhunu.

Kur shka me pa, krejt plaka autobusi.

Ni hajn qeter thot:

- Jo, viq paret pi marrim.

- NUK E PATEM QESHTU MARRVESHJEN – piskaten plakat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:55 pm

25-50

Goni kthehet pi shkolles i pėrgjaken.

- A apet koket rreh a?

- Po, me Ardianin. 50

- A t’kom thon me nxheh deri n’50 para se mu pėrla? – I thot nona e vet.

- Po, po Ardianit nona e vet i kish pas thon me nxheh deri n’25.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:55 pm

Mosha e gjyshes
- Gjyshe sa vjet i ki? – e vet mesa gjyshen.

- Valla qaq shum mu kan bo sa nuk i di mo?

- Po pse nuk pi kqyl n’blek, se n’blekt e mija shklun pi tli vjeqe deli n’katel.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:56 pm

Lindja
- Kom Ni qe kishe lind?

- Qik a?

- Jo.

- Djal?

- Ja qėllove.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:56 pm

Malazezt dhe gurt

Para dyqiN vjete ankohen malazezt te mreti i tyne se pe ju marrin boshnjakt gur.

- S’ka gejle se kemi boll gur.

Mas ni kohe apet pe ankohen malazezt:

- Boshnjakt se kan meNen me na lon asni guri?

- Po shka pe ju vyjin gurt vlla? – i vet mreti.

- O s’pe na vyjin gurt po e kemi dertin qe me bo dal toka kush ka mi punu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:56 pm

Nazmija e Avnija n’kinema
Shkojin Nazmija e Avnija mi kqyr ni film en kinema. Diku ka mesi i filmit dalin dy vet tu bo gara me kerre e Nazmija e Avnija lidhen me ka 100 € se a kan me bo ndeshje a jo?

Nejse, aktort bojin ndeshje edhe Avnija ja jep paret Nazmis, po kur t’maron filmi, tu dal jasht Nazmija i thot Avnis:

- Merri paret, se nuk pe muj me t’i marr se e kom pa ket film edhe ni her ma pėrpara.

- Aiiii, edhe un e kom pa dy her ma pėrpara po meNova qe nuk e bojin apet ket budalliki.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:57 pm

Mali i Zi dhe lufta me Kinen
Mlidhet Gjukanoviēi (kryetari i Malit t’Zi) me gjeneralat e vet edhe e shqyrtojin mnyren qysh mi pushtu Kinen edhe lyp mi kallxu ku posht Kina. Ni gjeneral e merr harten edhe ja nin tak tak tak tak ja kallxn kufijt e Kines.

- Uha, po e madhe koka. Mir, sa banor i ka? – thot Gjukanoviēi.

- 1 miliard.

- Qyqy, po qysh ja bojim hallit mi varros ton ata njerz?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:57 pm

Mali i zi VS China
Bohet qysh bohet edhe Mali i Zi i shpall luft Kines. Mlidhet Xiang Xemini(kryetari i Kines) me gjeneralat e vet edhe ju thot „ Ku osht mer ky far Mali i Zi“ Ni gjeneral e merr harten edhe pe ja kallxon ni pik t’vogel n’hart.

- Sa banor i ka?

- 600.000

- Qoni ja dy mahall – urdhnon kryetari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:57 pm

Lufta me Ameriken
Mali i Zi bjen en gjendje t’keqe ekonomike edhe mlidhet parlamenti pėr mi diskutu ket pun. Njoni qohet e thot:

- Pi shpallim luft Amerikes, ata na pushtojin e masnej na japin Nihma.

- E shka me bo mi pushtu na ata? – deputeti qeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   Sun May 04, 2008 2:58 pm

Lutja
Bjen en guj ni malazez edhe ja nis mu lut. Kalon njoni edhe e vet:

- Shka ki mer qe pi lutesh zotit?

- Qfar t’lutni mer, pi falenderona qe nuk e ka bo Malin e Zi t’rrafsht?

- E pse?

- At’her ishim duht mi punu token.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta nga Vala Mala   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta nga Vala Mala
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Argėtim ne hacking-ks.. :: Barcoleta shqip-
Kėrce tek: