hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta per seksin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Barcoleta per seksin   Sun May 04, 2008 2:30 pm

Titulli: seni ma i embel

E pyet djali baben e vet cili eshte seni ma i embel ne bot, baba i thot pidhi.Pastaj djali e pyet nanen e vet e nana i thot ***** djali e pyet nanen pse baba po thot pidhi e ti kari.Nana i thot me provu baba ni her karin kurr nuk thot mo pidhi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per seksin   Sun May 04, 2008 2:31 pm

Titulli: Konė e pshton

ishte kanė njė herė njani e i thotė tjetrit: Ej mu kanė njė kurvė dhe babi ytė nė ujė tuj u mbytė, cilin e pshton ti ma pėrpara?...Ai duhet me thanė babin normal. e ti thuaj: E nanėn tande pse spo e pshton...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per seksin   Sun May 04, 2008 2:31 pm

Titulli: spo muj me qi

nji djal shkon ne nji ordinanc dhe i thot nji doktoreshes se nuk esht mir dhe se nuk po muj me qi.ojo pas nji kontrolli ja jep disa barna dhe e thirr ne kontroll pas nji jave .ku r shkon djali pe vet doktoresha he qysh je a po qi qetash.jo valla spo muj. prej inati doktoresha i thot eja me mu dhe fillon te zhvishet nejse pasi qe e qi djali mir e mir duke u vesh i thot more ti djal po qish bre .djali-- jo qi valla po spo kam qka me qi se...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per seksin   Sun May 04, 2008 2:31 pm

Titulli: dhondrri

ish kon njoni e kish shku spari te miqt, e kish pas zanat mos me fol hiq..
ata miqt e presin mire si dhonder spari mo, me tonat te mirat ne sofer e muhabet.
i thot babgjyshi o dhonderr fole naj fjal se erdh vakti me shku e sta nitem zonin hiq.. kcen gruja e thot o leje o babe se nuk e ka fort zanat me fol... babgjyshit i bohet marak me ja ni zonin dhondrrit thot mos osht budalle a najsen o dhonder fole naj llaf bre:
dhondrri vendos e thot;
o babgjysh kesh tu u menu se veq qiken qe po ta qi qfare pritje mke bo po bone men me ti qi kejt robt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per seksin   Sun May 04, 2008 2:32 pm

Titulli: a idijotja sa her...

jan kan nje burr e nje gruje edhe ai burri e ka lan shtatzan grujen e vet edhe pasi e ka lan ka dasht prap me ba sex po ajo gruja se ka lan ka than sban ky kadasht me zan me zor edhe kjo gruja i ka than merri do pare edhe shko ban sex ne puf tu shku ky burri ne puf e she balldesken edhe ajo e pyt veq ke mem kallxu ku je tu shku ky i thot me qen se po kembengul po tregoj ne puf i thot jam tu shku a mir po hajde se une ta sosi ket pun bajna sex bashk edhe masi bajn sex kjo balldeska ja merr 100 euro edhe burri shkon te shpia gruja i thot veq ke mem kallxu me kan ke ba sex ky se rren i thot me motren tane a ti morr paret ja kthen gruja ky i thot po a idijotja a kudra po ajo meqk asht bre se une sa her qe kum ba sex me burrin e saj kurr sja kum morr pare se kum than hajt se per moter aahh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per seksin   Sun May 04, 2008 2:32 pm

Titulli: Plazhi i te zvheshurve

Nje familje tre anetareshe (baba, nana dhe nje djal i vogel) vendosin t'i kalojne pushimet ne nje plazh "nudist" (ku njerezit jane krejtesisht te zhveshur).
Djali i vogel et pyet babin: "Pse ketu ka disa njerez qe e kane karin e madh e disa te vogel?"
Babai, i habitur nga pyetja e djalit, ia kthen nje pergjegjje palidhje, vetem sa per ta jekur qafe djalin : "Po shiqo bir, i thot ai. Ata qe e kane karin e madh jane te pasur, kurse ata qe e kane te vogel jane te varfur". Pastaj per ta devijuar biseden, babai e pyet djalin "Po ku eshte mami?"
Djali pergjigjet : "Mami e takoi nje burre te varfun qe shume shpejt u bo i pasun e tash eshte duke ja thith krejt pasurine..."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per seksin   Sun May 04, 2008 2:32 pm

Titulli: muja

shkoj Muja te mjeku qe ti ankohej;
-Mjek i dashur,mė ndihmo,Fata aspak nuk po pėrjeton kėnaqėsi kur e qij nga prapa !
-eh more Mujė,po provo qe ti bėsh atmosfer ,p.sh.merre nje zezak qe tja fėrkoj shpinėn derisa ta qish nga prapa.
Ashtu edhe veproji Muja.E mori njė zezak dhe Muja e qinte ,e zezaku ja fėrkonte asaj shpinėn,por Fata pėrseri shum e ftoht .pas nje kohe ngritet Muja dhe i thot zezakut;
-Hajde ti qije,ndėrsa unė do ta kruaj nė shpinė !
Ashtu edhe veproj...Ihyn zezaku Fatės nga prapa.
Fata tash e tėra u qmend nga seksi.Dhe Muja tash po i drejtohet zezakut;
-Apo e sheh se si duhet me e krue shpinėn he nanėn n'pidh ta qifsha !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per seksin   Sun May 04, 2008 2:33 pm

Titulli: ktynehere

ish kan nje plak edhe e marton djalin.Edhe djali nuk kish pas pa femer cullak kurr me sy.edhe kur hyn dhander i deshet nusja edhe kur i desh jelekat i dalin cicat e mdhaja edhe djali tutet.Edhe kur qohen ne mengjes e ulen me hanger mengjes ja ban djali nuses hajt tute baben niher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per seksin   Sun May 04, 2008 2:33 pm

Titulli: duhet me ja pre rakin

Me njė katund vdes njė plak (me emrin Ali)dhe i mbet kari qut, e sdinin qysh me ja ulėn. Hoxha i katundit thot se duhet me ja pre Karin ,dhe ja pren dhe e merrė me vehte hoxha. Kur tė shkon te shpija,e len jaknen mbas dere dhe i thotė gruas bjermi cigaret, i kam nė xhepė tė jaknės, dhe gruaja e Hoxhės pahiri e kapė karin ,dhe i thotė:Oooo burrė? A paska vdekė Alija aaaa ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per seksin   Sun May 04, 2008 2:33 pm

Titulli: Kosovarja

Ish pas kon feju ni tetovar e gruen e kish pas marr prej kosove edhe ju e dini qysh folin ata te tetoves....edhe kur vjen dita me u martue i marrin kerret edhe vijne me e marr qiken prej kosoves .... e rruges qikat bertitshin ...na e marrim nusen me qerr e me qie...(me kerre e me kije kan menu ata) ...edhe kjo nusja quditet thot ..po une pe di qe po me marrin per mem q*...ama pse po bertasin se....edhe te nesermen pas nates se nuseris nusja qohet prej gjumit edhe vjehrri i vet e pyet .. A mun u ngrehe moj nuse (a mun u qove ka menu aj) ajo vet me veti tha ... heu kuku qe qkas po folkan kta...pastaj nusja filloi me pjek mish edhe vjehrri prap i tha ... he mos nuse a mish piqke (a po pjek mish ka menu)....e ajo nusja prej nervozes ia ktheu.. Jo mish kari po pjeki ta qifsha at nane...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per seksin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta per seksin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Argėtim ne hacking-ks.. :: Barcoleta shqip-
Kėrce tek: