hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta tjera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Barcoleta tjera   Sun May 04, 2008 2:19 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Zjarrfikėsit
Thėrret biondina zjarrfikėsit nė telefon dhe ashtu krejt e frikėsuar thotė:
- Ju lutem, ejani shpejt, tek unė nė banesė ka shpėrthyer zjarri, po mė digjet banesa!!!
Zjarrfikėsi:
- Mirė zonjė, qetėsohuni dhe mė tregoni se si tė vijmė deri tek ju!
Biondina:
- Po me atė kamionin e madh tė kuq!

Kėmisha e natės
Vjen plaku nė shtėpi dhe e gjen plakėn e tij duke ecur lakuriq nėpėr shtėpi.
-Pse po ecė lakuriq nėpėr shtėpi?
-Kjo ėshtė kėmisha ime e re e natės.
-Paj, ke mundur sė paku ta hekurosėsh pak!

Pacienti – psikiatri
Shkon njėri tek psikiatri:
- Doktor, kam njė problem shumė tė madh, kohėve tė fundit askush nuk po mė kupton seriozisht!
Doktori ia kthen:
- Le bre mos ba hajgare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Sun May 04, 2008 2:19 pm

Prezervativi
Njė person thėrret ndihmėn e parė:
- Aman ejani shpejt, djali im i vogėl e ka gėlltitur prezervativin.
Pas pesė minutash, i njėjti person thėrret ndihmėn e parė:
- Ju faleminderit, nuk keni nevojė tė vini, e gjeta njė prezervativ tjetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Sun May 04, 2008 2:19 pm

Femra e pėrkryer
Njė njeri mbeti i pamartuar, sepse tėrė jetėn kėrkonte femėr tė pėrkryer. Kur u bė 70 vjeē, dikush e pyeti:
-Ke udhėtuar tėrė botėn. Si nuk e gjete njė femėr tė pėrkryer?
Plaku u pikėlluar shumė tha: Njėherė isha afėr njė femre tė tillė. Por fatkeqėsisht, edhe ajo po kėrkonte mashkull tė pėrkryer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Sun May 04, 2008 2:20 pm

Allahile nuk ėshtė dro!
Njė djali tė ri qė e kishte veten bukur nė qejf, njė ditė i ndodhi tė gjendej afėr, kur njė milic serb e rrihte njė qytetar shqiptar, kot e kot!
Ky i revoltuar u kthye nė shtėpi dhe po i thotė babait tė vet: Allahile babė, ēka mė thua ti me ba puna vaki e me i ra unė ndonjė milici tė Serbisė?
-Allahile more bir, nuk ėshtė dro qė ti i bjen kujt, se ata qė i bijnė milicit nuk e vesin as babėn as nanėn!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Sun May 04, 2008 2:20 pm

Pulat me SIDA
Hyn njani nė dyqan dhe e pyet shitėsin sa kushtojnė pulat - ai i thotė - kėto kėndej kushtojnė 5 euro, ndėrsa kėto andej 1 euro, por janė me SIDA.
OK - mi jep nja 5 copa t`kėtyre nga 1 euro.
Po a nuk dėgjove ti - kėto janė me SIDĖ o jaran!- i thotė shitėsi...
- S’ka gajle, si kam pėr m’i asish... po pėr m’i hangėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Sun May 04, 2008 2:20 pm

Zezaku nė tunel
Nė njė televizion po jepej reklama se pas 5 minutash, publiku do tė ndjekė njė film tė bukur. Kalojnė 5 minutat dhe ekrani nuk nxjerrė gjė. Kalojnė gati 90 minuta dhe nė ekran shfaqet reklama: Tė dashur teleshikues sapo ndoqėt filmin "Zezaku nė tunel"...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Sun May 04, 2008 2:21 pm

Polici dhe Papa
Sapo zbret Papa nė Aeroportin e Romės e pret shoferi i tij personal me limuzinė. Papa, i mėrzitur nga rruga e gjatė, i kėrkon shoferit ta ngiste ai limuzinėn. Fillimisht shoferi nuk pranon, por pastaj dorėzohet. Papa, si e bindi shoferin, ulet tė ngasė makinėn, kurse shoferi rehatohet nė vendin e Papės.
Me Papėn nė timon hyn limuzina nė autostradė, me shpejtėsi 200 km/orė. Pas 10 minutash, njė patrullė policie i vihet pas limuzinės duke i bėrė shenjė tė ndalojė.
Papa hap krahun nė tė djathtė. Polici i afrohet makinės dhe Papa ul xhamin. Sapo sheh Papėn nė timon, polici shtanget nė vend dhe me radio thėrret shefin...
Polici:
-Shef, kam njė problem tė madh.
Shefi: Hė, mė thuaj ēfarė ka ndodhur?
Polici: Kam ndaluar njė personazh tė rėndėsishėm
Shefi: Kush ėshtė ky? Kryetari i Komunės apo kryeministri?
Polici: Jo, shef, jo. Ėshtė dikush tjetėr, mė i madh se aq. Mendo pak, ka marrė Papėn si shofer...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Sun May 04, 2008 2:22 pm

Pacienti dhe urologu
Vjen pacienti te urologu belban. Doktori e pyet:
- Ēfaaaarėėė proooobleeeemesh keeee.
-Doktor, unė dal pėr nevojė tė vogėl, njėjtė sikur qė po flisni ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Tue May 06, 2008 2:37 pm

Qe nje vice : Moleri

Nje moler njeher shkoi te luj ne nje shtepi kur shkoi doli nje grua edhe tha sot skom pare me te pagu se sosht burri . Te nesermen kur shkoi doli gruaja ne bikine edhe tha edhe sot nuk eshte burri ketu , kur erdhi heren tjeter moleri ne mendim qe po del ajo cullak e nxerr k**** cingrrat ne zile kur del burri ai sdin qka te thot edhe i thot qitni paret a ju pshurra

(pak e flliqt po interesant a )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Tue May 06, 2008 2:39 pm

FEJESA :

I thotė vajza tė dashurit tė saj: “I dashur, kur po fejohemi se mjaft kohė na ka shkuar?”
Aiiii zemėr jemi plakė ne, s’na merr askush mė”, i thotė ai.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Tue May 06, 2008 2:39 pm

FJALORI TURQISHT- SHQIP(humor)


Pasaporta -> Tefter per ryshfet (kurbet tefter)
Leternjoftimi - Surrat tapi
Disko -> Gjullurdi bodrum.
Rrobalares -> Bulldum kazan.
Radio -> Aheng dallap.
Raki -> U deme shyqyr.
Doganier -> Shejtan Hesap.
Celular -> muhabet hava.
Penallti -> Serbez hyxhym
Frigorifer -> Kallkan Dollap
Televizor -> Sehir Dollap
Diarrhea -> Mender siklet
Makina qepse -> Tersellem babushk
Robokopi Polic -> Teneqe xhandar insan
Shtepi publike -> Han birinxhi maskarallek qamet
Sherbim 24-oresh -> 24-sahat yzmet
Vetevrasje -> penxhere "bulldum"
Fushe futbolli amerikan -> sakat bahce
***ta e Formula 1 -> teftik sokak
Michael Schumacher -> shejtan yrysh sokak
Rremuje -> tepsi gjullurdi
Lajme -> hair haber
Dasma/dasmori -> gullurdi qefli
President -> Kolltuk pasha
Teleskop -> Sehir hava
Emigrant -> Sikter milet
Dhembje koke -> Tepelek siklet
Ndihmė ekonomike -> Fukarallėk sevap
Autostradė -> Hyxhym xhade
Shqiponja -> Turbo bylbyl
Demostrata -> Kallaballėk gjullurdi
Eklips i diellit –> Biēim aksham
ezak -> Katran milet
Fundi i botes -> Dynja qamet
Boksier -> Dajak usta
Grataēielė -> Xhamllėk kala
Bankier -> Dallaver qatip
Kompjuter -> Qerrata dollap
Kallashnikov -> Batėrdi dyfek
Altoparlant -> Muhabet oturak
Rrojtore -> Musteqe usta heqim
Karate kid -> Pehlivan evlat
Trimėritė e Herkulit -> Tangėrllėqet e Hekuranit
Ekspert i huaj nė fushėn ekonomike -> Jabanxhi usta hesap mejdan
Marrėveshje paqeje -> Rehat ujdi
Psikiatėr -> Budallallėk heqim
Pediatėr -> Mistrec heqim
Kinema -> Kallaballek sehir
Lajmet e mbrėmjes -> Aksham haber
Gazetė -> Maskarallėk qitap
Burg -> Edepsėz xhehnem
Qeveri -> Edepsėz xhehnet
Trangull -> Jeshil dajak
Aeroplan -> Bin Laden Hava
Cigare -> katran duhan
Printer -> Hazėr defter
Sekretaria telefonike -> Hazėr xhevap
Gjarpėr -> Llahtar ushkur
Rroba banje -> ***llek kostum
prezervativ -> Llastik lezet
Humor -> Shaka hesap
Penallti -> Dogry hyxhym
Aeroplan -> Lezet hava
Revole -> Shejtan hekur
Kombet e Bashkuara -> Xhurulldi milet
Telefon -> haber tel
Televizor -> Insan Kuti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   Tue May 06, 2008 2:42 pm

Plaka dhe vibratori

Njė plakė shkon nė njė dyqan seksi, duke u dridhur.
- “Zotėri”, thotė ajo duke ju dridhur zėri, “a shitni ju vibratorė"?
- "Po, zonjė".
- "E.. a janė ata kaq tė mėdhenj dhe kaq tė gjatė"?, pyet ajo duke iu dridhur zėri.
"Po, zonjė".
"Edhe ata kushtojnė 25 euro"?, pyet ajo duke vazhduar t’i dridhet zėri.
"Po, zonjė".
"Ani a po mė tregoni aman se si shkyēet?"

Plaku dhe Viagra
Shkon njėri nė spital pėr tė vizituar babanė e tij 84-vjeēar. Gjatė vizitės e vėren se motra medicinale po i jepte babait tė tij ēokolatė tė nxehtė dhe Viagra.
"Pse po e bėni kėtė? Po mendoj, nė moshė tė tij ..ēfarė i duhen ato"?, pyet njeriu i habitur.
"Ēokolata e nxehtė do t’i ndihmojė tė flejė", ia kthen motra.
"Po Viagra"?, pyet prapė ai.
"Eee, Viagra nuk e lė qė tė bie nga krevati".

Daltonisti
Ndalon polici njė vozitės:
- “Keni kaluar nė tė kuqen! Me rregulla tė reja kjo ėshtė 350 euro”!
- Vozitėsi ia kthen: “Mė falni, unė jam daltonist”.
- “S’ka lidhje. Edhe pėr tė huajt vlejnė tė njėjtat rregulla”, ia kthen polici.

Biondina – zeshkania
Njė zeshkane dhe njė bionde vozisin udhės dhe mbesin pa benzinė.
- “Pse u ndalėm”, pyet biondina.
- “Epo, kemi mbetur pa benzinė”, ia kthen zeshkania.
- “A po e sheh sa e menēur je ti, unė pėr veti kisha vozit ende”, ia kthen biondina

Fėmija nė djep
Kthehet burri nga burgu dhe e sheh njė fėmijė nė djep nė shtėpinė e tij. Pyet gruan.
- I kujt ėshtė ky fėmijė”?
Gruaja ia kthen:
“I imi, e qe besa ka mundur tė jetė edhe i yti po tė kishe qenė i ndershėm”!

Djaloshi dhe polici
Polici shikon njė djalosh duke pirė duhan:
- “A nuk e di se cigaret ta shkurtojnė jetėn? Sa vjet i ke”?
- “Jo nuk e kam ditur. I kam 12 vjet”, ia kthen djaloshi.
- “Eeeh more ēun - po tė mos kishe pirė duhan, do t’i kishe pasur 15”, ia kthen polici.

Operacioni-autopsia
Nė momentin kur njė kirurg i ri del nga salla e operacionit, drejtori i spitalit e ndalon dhe i interesuar e pyet:
- Ani koleg, si tė shkoi operacioni?
- Operacioni?! – habitet kirurgu i ri.
- Uhaa - unė kam menduar se ėshtė autopsi!
Policėt nė spital

Nė korridorin e spitalit rrinė ulur dy policė.
Hap derėn motra medicinale dhe pyet:
-A jeni ju pėr EKG?
E policėt kėrcejnė me shpejtėsi dhe thonė:
-JO, ne jemi pėr SHPK!!!
Mėsuesja dhe Rrusta

Pyet mėsuesja nxėnėsit:
- "Le tė ngritet ai qė e konsideron veten budalla!"
Ngritet Rrusta. Mėsuesja e habitur e pyetur:
- "Rrustė, pse ti e konsideron veten budalla?"
- "Nuk e konsideroj veten budalla, por mė erdh keq t’ju lė vetėm tė qėndroni nė kėmbė", ia kthen Rrusta.
Biondina seksi
Biondina bėn dashuri me njė mashkull, Pas seksit biondina e pyet:
- "A keni pėrdorur prezervativ?"
- "Jo!"
- "E, mos ke Sidė?"
- "Jo nuk kam!"
- "E shumė mirė, u frikėsova mos po e fitojė edhe njė herė!!!!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta tjera   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta tjera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Argėtim ne hacking-ks.. :: Barcoleta shqip-
Kėrce tek: