hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kaloj aq shume kohe ne internet saqe...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Kaloj aq shume kohe ne internet saqe...   Sun May 04, 2008 2:03 pm

Kur nuk gjej diēka, mendoj tė jap “Find”...
Kur shkruaj me dorė dua tė vendos dhe “Smiles”...
Dua t’i bėj “Copy/paste” dhe objekteve, do dyfishoja ēdo gjė qė mė pėlqen pa shpenzuar asnjė qindarkė
Kur dikush ėshtė i ngadaltė nė tė vepruar i them se ka pak RAM
Nuk thėrras me miqtė e mi nė emėr, por sipas adresės sė tyre e-mail dhe secili prej tyre ka njė @ nė emėr
Kur shikoj ndonjė peisazh tė bukur, ēmendem sepse nuk arrij dot ta kopjoj
U vė personave dorėn nė fytyre sikur tė ishte “mouse” qė merr formėn e dorės kur ėshtė mbi njė foto
Nė ēdo emėr vendos .com
Kur shikoj dikė nė rrugė tė cilit nuk dua t’i flas kėrkoj tė shtyp “Blloko kėtė person”
Kėrkoj ikonat e Messenger nė celular
Kur shikoj diēka nė TV dhe mė pėlqen qė tė rishoh/ridėgjoj mundohem t’i jap “Back”, por kur kuptoj ē’po bėj ngelem keq
S’arrij ta besoj: lidha pemėn e Krishtlindjeve me PC
Kaloj aq shumė kohė nė internet tė paktėn pėr sa kohė ka sinjal, sa njė herė kur mėsuesja mė pyeti: “Me se merresh kur s’ke ē’bėn?” i thashė qė bėj detyrat.
Kur njerėzit mė prezantohen u them Komplimente “Nick” i lezetshėm
Kur ndjej se dua tė thėrras kėrkoj pėr “CAPS LOCK”
Kur nė mėngjes mė bie zilja kėrkoj Alt+Ctrl+Del pėr ta fikur
Kur dua tė mbyll njė pako dua tė shtyp Alt/F4
Pas ēdo fraze them “ENTER”
Kur motra than flokėt me tharrėsen dėgjoj www
Pyeta mamin nėse mund tė mbyllja dritaren pas Download
Kur kam nevojė pėr ndihmė them F1
Kur jam nė banjo dhe trokasin them "Page Cannot be Displayed"
Kur jam nė makinė dhe ka shumė mjegull kėrkoj tė shtyp “Refresh”
Para se tė fus dikė nė shtėpi i kėrkoj “Password”
Kur isha me grip shkova nė farmaci pėr tė blerė njė Norton Antivirus
Adresat nėpėr zarfe i shkruaj http://www....
Mė ėshtė bėrė ves tė shtyp “com” pas ēdo pike
Pėr tė qeshur duhet tė kthej kokėn anash
Njė ditė i kėrkova taksistit tė mė kthente prapa nė “Home Page”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
 
Kaloj aq shume kohe ne internet saqe...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Argėtim ne hacking-ks.. :: Barcoleta shqip-
Kėrce tek: