hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Raul: Kjo skuadėr ėshtė gjithnjė e mė e fortė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Raul: Kjo skuadėr ėshtė gjithnjė e mė e fortė   Sun May 04, 2008 12:31 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Raul: Kjo skuadėr ėshtė gjithnjė e mė e fortė
Raul ka pranuar se do tė jetė shumė mė i lumtur sesa vitin e kaluar, nėse Real Madridi arrin tė shpallet kampion.

“Kėtė vit ndjehem shumė i lumtur pėr gjithė ekipin. Ne jemi njė skuadėr relativisht e re, por shumė e fortė. Lojtarėt tė cilėt erdhėn kėtė sezon kanė kontribuar shumė. Ende mendoj se jemi tė aftė tė ofrojmė mė shumė sesa kemi bėrė deri tani. Jo vetėm pėr faktin e unitetit nė skuadėr porse mendoj se kemi ende pėr tė dhėnė nė mėnyrėn e lojės”, ka thėnė numri nėntė i Realit.

Reali mund tė shpallet kampion javėn e ardhshme nėse fiton, ndėrsa pėrcjellėsit e tij humbin. Njė gjė e tillė do t’i pėlqente shumė Raulit, pasi qė do tė festonin nė Bernabeu.

“Nė Santander e bėmė njė hap tė madh pėrpara dhe duhet ta festojmė atė. Tani duhet tė qėndrojmė tė qetė dhe ta pėrfundojmė punėn. Villareali dhe Barca po luftojnė pėr vendin e dytė dhe nuk besoj se do tė lėshojnė mė pikė, sido qė tė jetė ne kemi avantazh tė qartė. Do tė kisha pasur dėshirė tė kremtojmė nė shtėpi, mirėpo me rėndėsi ėshtė tė shpallemi kampionė sepse e meritojmė njė gjė tė tillė”, ka pėrfunduar kapiteni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
 
Raul: Kjo skuadėr ėshtė gjithnjė e mė e fortė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: