hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Adriano mund tė kalojė te Fiorentina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Adriano mund tė kalojė te Fiorentina   Sun May 04, 2008 12:28 pm

Adriano mund tė kalojė te Fiorentina
Sulmuesi "i dėbuar" i Interit, Adriano, ka thėnė se kėtė verė mund tė bėjė njė transferim te Fiorentina.

Vitin e kaluar Adriano ėshtė dėrguar nė Brazil pėr t’u rehabilituar pas problemeve tė shumta personale, siē janė depresioni dhe alkoolizmi, ndėrsa atje i ėshtė bashkangjitur skuadrės sė Sao Paulos nė formė huazimi, ku ka lėnė njė pėrshtypje tė mirė duke shėnuar 11 gola nė 17 ndeshje.

“Perandori” pritet tė kthehet tek Interi nė fund tė sezonit evropian, mirėpo ekzistojnė dyshime tė mėdha nėse zikaltėrit do ta mbajnė atė.

Njėra nga skuadrat e cila dėshiron ta transferojė brazilianin, ėshtė skuadra pretendente pėr Ligėn e Kampionėve, Fiorentina, me tė cilėn Adriano ka luajtur nė vitin 2002 nė formė huazimi.

“Prandelli mė kupton dhe din tė ma lexojė mendjen. Ai ka folur me mua shumė shpesh. Sa herė qė shihte se kam probleme mė ftonte pėr drekė”, ka lavdėruar 26-vjeēari, ish-trajnerin e tij te Parma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
 
Adriano mund tė kalojė te Fiorentina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: