hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kaka dhe Ronaldinho janė tė interesuar pėr Premierligėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Kaka dhe Ronaldinho janė tė interesuar pėr Premierligėn   Sun May 04, 2008 12:27 pm

Mbrojtėsi i Tottenhamit, Gilberto, ka bėrė tė ditur se bashkėkombėsit e tij, Kaka dhe Ronaldinho, do tė dėshironin tė luajnė nė Premierligė.Kur ata janė takuar gjatė ndeshjeve me kombėtaren e Brazilit, temė kryesore ka qenė Premierliga, ndėrsa Gilberto ėshtė i bindur se dy shokėt e tij janė tė interesuar t’i testojnė aftėsitė e tyre nė kampionatin anglez.“Kur jemi me ekipin e Brazilit, Kaka, Ronaldinho dhe unė, flasim pėr Premierligėn, ndėrsa diskutimi merr intensitet kur edhe Gilberto Silva na bashkohet, pasi qė ai ka pėrvojė mė tė madhe nė Angli”, ka thėnė Gilberto.

“Nuk ka arsye pse lojtarėt si Ronaldinho dhe Kaka tė mos luajnė nė Angli. Gjithnjė e mė shumė futbollistė brazilianė arrijnė kėtu. Brazilianėt mendojnė se Premierliga ėshtė mė e vėshtira. Lojtarėt mė tė mirė luajnė kėtu”, ka pėrfunduar Gilberto.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
 
Kaka dhe Ronaldinho janė tė interesuar pėr Premierligėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: