hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Schuster: E dua Ibrahimoviqin nė Real

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Schuster: E dua Ibrahimoviqin nė Real   Sun May 04, 2008 12:26 pm

Schuster: E dua Ibrahimoviqin nė Real
Trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster, ka deklaruar se ai do tė dėshironte tė nėnshkruajė me sulmuesin e Interit, Zlatan Ibrahimoviq.

E ardhmja e Ibrahimoviqit tek kampioni italian ėshtė vėnė nė pyetje, pasi qė suedezi sė fundi ka shprehur dėshirėn qė tė luajė nė La Liga ose Premierligė, ndėrsa sot edhe trajneri i Realit, Bernd Schuster, ka shprehur dėshirėn ta ketė sulmuesin nė radhėt e veta.

“Ibrahimoviq? Ai ėshtė njė lojtar i madh dhe do tė doja ta kisha kėtu. Tė gjithė lojtarėt e mėdhenj janė tė mirėseardhur dhe janė caqe tė mundshme tė Real Madridit. Ibrahimoviq ėshtė njė tė cilin do tė doja ta kisha”, ka thėnė trajneri gjerman.

Ibrahimoviq ka qenė nė njė formė jo aq mbresėlėnėse gjatė vitit 2008, dhe ende nuk ka shėnuar nė tre muajt e fundit. Interesim pėr suedezin ka shprehur edhe Chelsea, ndėrsa shtypi anglez ka shkruar sot se ėshtė i mundshėm edhe njė shkėmbim Drogba-Ibrahimoviq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
 
Schuster: E dua Ibrahimoviqin nė Real
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: