hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Disa barcoleta nga un

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:33 pm

Sara-Happy je si nje Lis me Deg,
Met ardh aty krejt Leshin me Shkreps ta kisha Djeg,
Ja kisha Nis prej Vetullave,
E t`kisha kap per Lesh t`narsjetllave,
T`kisha Djeg fun e Krye,
Me Specall t`kisha Lue,
Kishe dal si Pula n`shark,
E t`kisha Hanger per Dark,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:33 pm

Erdh Auror_Pllumbesha si Vitima,
Harroj mu vesh erdh veq ne Tlina,
Pa u la pa u Kre,
Turr mem qaf Malsor bre ku Je,
M`qafi e mputhi e m`bani Qull,
Tha mu ka mush Zemre me dashni Full,
Ohhh kadal e Zan e Malit,
Ja qove pesh Zemren Djalit,
Prej qefit rrebt kokan Perqafu,
Marrja Zoti dyt jan Rrzu,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:33 pm

Moj Aurora,
Aj ki Kamt e trasha a te Holla,
Mos hi ti me Malsorin,
Se vjen e n“kry ta myt Morrin,
A po e shen se t“nshoj Takati,
Pot vjen Era Kamve si Lang Djathi,
Mendo mir me kan po Hi,
Se une qes si Lakna Turrshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:34 pm

E kto Femnat Kamt me lesh.
Perqata nuk veshin Minirocka qaq shpesh.
Veq une Femnat shum i due.
Kam marakt Kamt me rrue.
E mej pa me Minirocka,
qe qashtu mknaqet Loqka.
E mem ba nervoz e mem dal Kapaki.
Une bana ma zi se 2PACI. Hihihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:34 pm

Kjo SARA Synin e Zi,
E ka Barkin si Tepsi,
E ka Ftyren si Mafi,
I ka Thojt si Maqorr,
Ka Fuqi si Traktor,
Ne mengjes qohet me Zor,
I hudh Tangat ne Llavor,
Se tjera ka boll.
I ka Vesht e Hutit,
I math Qarapat e Dautit,
Nuk po e din kjo e mjera,
Deri kur po ju vjen Kamve ERA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:34 pm

Kjo MALSORJA kamt me Lesh,
Shkon me rah vesh e Ngjesh,
Asht ba si Qyqja Territ,
E hargjit kret Ujt e Bujlierit,
Se qashtu i kan tha Krat,
Si e kan ma zakon Grat,
Hin n`Forum me shit Dieni,
Asht ba vendi si me qit Lakna Turshi,
E u ba Forumi haj Medet,
Si mu pa ba noj Termet,
Spo din as mir Vet,
Kishe po na jep Lezet,
Hajt tash bane Shurren e bje n`Gjum,
Lumi un se je si Pllum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:35 pm

Per Ulqinaken

Miraa sa mi her duhet met Than??
Je ka ban si Grat Shtatzan,
A din se ta baj Shachmat me 2 Poteza,
T`shti mu vesh n`tanga t`zeza,
A e din se tdeshi Ciperdan Cullak,
Se un jam si Tarak,
Jam Djal per Marak,
Tash ja kam nis me u Plak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:35 pm

Oh moj Qik ne Miniq,
A po vjen te shkojm ne Kafiq,
Uf sa n“xet vet u Kalla,
Mu kan ba Faqet si Portukalla,
Sa mir na kish kalu Neja,
Ohhhh hajde e ty t“kallt Reja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:37 pm

Pytjet qė do te ndjekin gjerė nė vdekje


Rrena i ka kamt e shkurta, e a ika verteta kamt e gata ?

Me i grah n'temas taksisti kerrit, a ti kthen paret temas ?

Kur tarzani u rritė n'gjungėll pse s'ka mjekėrr pra ?

Nė fabrika tė qajit, a ka pauza tė kafės more?

A jetojnė tė martumt ma gat a ju doket jeta ma e gat atyne ?

A vdes pernime, me ba me vdek tu kesh ?

E pse te vetė shehlerja ja hoxha kur shkon me shkru, pse ke ardhe ?

Me q'far shpejtesie shperndahet terri ?

Nėse njė skizofren don me ba vetvrasje a mundet mu denu edhe pėr kidnapim ?

Nėse ata qe i shkrujn parollat bajn grevė, kush ja shkrunė atyne parollat ?

Nėse universi asht krej qka eksiston dhe njė send qė bymehet, e kur tkurret pra ?

Nė perendim thojn, tė dashuruarve ju duket sikur tė kishin flutura nė bark,
e qka kujtojn fluturat qe kan n'bark kut te dashurohen ?

Me ngulfat zezakun, qfar ngjyre bahet ai ?

Pse grat nuk shkojn kurr vet ne WC ?

Nėse me notue t'hollohesh, pse jan pra balenat kaq t'trasha ?

Pse kan dryna pumpat e benzinit qe punojn 24 ore (non stop) ?

Nėse don njeri tėr diten mos mė arrit kurgjo edhe e kalon diten, qka ka arrita ai me tė ?

Cfar ngjyre e flokve i shkrunė llustės n'pasaport ?

Thojm qė njė njeri fluturon me shpejtėsi tė dritės, qka bahet me e dhez driten ai ?

Ai njeri qė e hjek borėn prej rrugve nė mėngjes, qysh shkon ai nė punė me kerr ?

Nėse ai far "Black Box" nė aeroplan asht i pa shkatrrushėm, pse nuk i marojnė aeroplanat me qasi materiali pra?

Qysh jon hi ato plakata nė mes tė barit, ku shkrun mos e shkilni barin ?

Nėse njeri e ka prejardhjen nga majmuni, pse s'po bahen sot majmunat njerz pra ?

Bota asht e rrumullakt, e ata qė jan nerfuni neve, a rrinė me kry teposhtė a me kry tenalt ?

Pse i thojnė "Enti i tė papunve" kur aty ka njerz qė punojnė ?

Nėse rryma asht aq e shpejt, pse po muj une me zanė e me nal me ndėrprers ?

Nėse mė telefon s'ki lidhje, asht kjo pa lidhje a?

Bletat jan shum tė zellshme shum puntore, pse a mujn ato me punu ma ngadal a ?

E pse e qelin gojen grat kur t'i lyjn buzt ?

Nėse superngjitsi ngjitet gjithkund, pse s'po ngjitet aty mrena ne fyshek ?

A duhet me punue me krue kur te ngarkojsh pleh ?

Pse n'aeroplan ka jelekė notimi e jo parashuta ?

Ai qė asht radioactiv, asht edhe teleactiv a ?

Thojn nė perendim , kur nuk t'zen gjumi mendo qė po i njeh delet, e qka njehin delet kur nuk i zen gjumi ?

Pse i ka njeri dy bira tė hundės ?

Pse gėrrhatin macat ?

Pse vizatohet zemra ashtu sic e vizatojm ne, e jo ashtu sic asht nė tė vetet ?

A pijn peshqit ujė ?

Kur ti mbajsh durt nė uje gjat, pse rrudhen veq nė njė anė ?

A ngodh gjarpni me e kafshu nji gjarpen tjeter ?

Cka pushon ne trup tė njeriut , kur tė te flejsh ?

Pse t'merthen teshmja kut ta kshyrsh dillin

Pse nuk mun njeri me e xigilit vetvehten ?

Pse pasqyrja i ndrron anėt ne tė djatht dhe nė tė majt e jo posht dhe nalt ?

Pse tė doket zani jot nė kaseta kaq palidhje ose krejt ndryshe ?

Cka asht bostoni, a pemė a perime ?

A e ka ba pula vezen a veza pulen ?

Pse t'qellon nė kino gjith njė i madh para teje ?

Pse ka qef njeri gjith me i hanger ato gjana qe si ka ?

Sot 0 grad ftoht e neser dyfysh ma ftoht, e sa grad asht neser ?

Nje termos-kantė e mban ujin veres te ftoht e dimrit te nxeht, ku e din ajo qe duhet me ajt ujin e nxeht ose te ftoht ?

A mundet njeri me ngulfat vehten me durė te veta ?

Cka asht e kunderta e tė kundertes ?

Pėrqka keshin njerzit ose kajn njerzit ?

A kan Zebrat vija te bardha a vija te zeza ?

A e din budalla qe asht budallė ?

A ma ftoht asht naten a jasht ?

Pse nuk zvoglohen delet kur te lagen sikur teshat qe zvoglohen ?

Nėse s'ki lidhje nė telefon, a asht kjo palidhje a?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:38 pm

Ndihma

Nje adoleshent therret me telefon ndihmen e shpejte:

-Ndihme, ndihme, kam gelltitur celsin e shtepise,cte bej?

-Hyr nga dritarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:38 pm

Moda

Fatorinoja qytetarit:

-Aboneja juaj eshte e vitit te kaluar.

-Ska problem, sjam nga ata qe ndjek moden.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:39 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Figurat

Qytetari i drejtohet lypesit.

-Ti sje i verber sic shkruan kartela qe ke ne qafe,te pashe duke lexuar gazeten.

-Gabohesh, une po shihja vetem figurat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:39 pm

Kulmi i kulmeve

I thote nje memec nje shurdhi: Nje qorr po na vrojton!

Kulmi i kulmeve

Kulmi i shpejtesise eshte ta rrotullosh aq shpejt koken sa te arrish te kapesh veshin me dhembe..

Nuk e dija

Gjykatesi: Pra ti pranon se i kalove viktimes me nje kamion te ngarkuar?

Shoferi: Po, zoti gjykates.

Gjykatesihe cke per te thene per tu mbrojtur?

Shoferi: Se dija qe ishte i ngarkuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:40 pm

Ne tren

Nje burre hyri me nxitim ne nje kabine treni dhe tha:

-Ne kabinen ngjitur nje zonje I ra te fiket.

Mos ka ndonje uiski?

Menjehere disa faqore u zgjaten drejt tij.

Ai mori njeren e piu gati komplet dhe tha:

-Faleminderit.

Gjithmone behem keq kur shoh nje zonje qe humb ndjenjat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:40 pm

Gjirokastriti

Nje gjirokastrit i thote babait: "Kam gjetur nje goxha vajze nga Tirana do ta marr". Dhe babai: "Mire, mire, po rrugen kush e paguan" ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:40 pm

Zvogelimi

-Qyqja, more burre, cfare me ka gjetur! - i thote gruaja te shoqit.

-Cka, moj?

-I kam lare djalit teshat dhe jane zvogeluar e si bejne me!

-Laje dhe djalin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:41 pm

Kercimtari

- Ti do te ishe nje kercimtar i mire, por te mungojne dy gjera.

- Cilat?

- Dy kembet e tua.

Teshtima

Markezja po i ofron caj nje gjenerali plak qe e ka gjoksin plot me medalje.

Hyn sherbetori dhe thote:

- Zonje, mos i re gje ziles?

- Jo, ishte gjenerali qe teshtiu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:41 pm

Suksesi

- Ti shet dere me dere, kujt ja dedikon suksesin tend?

- Ketyre fjaleve qe them kur nje vajze me hap deren "Zonjushe, a je vetem ne shtepi?"

Engjelli

Nje tip gjendet papritur ne parajse dhe i thote Shen Pjetrit:

- Cudi si arrita ketu? Mua me kujtohet vetem se po i jepja makines

- Po, dhe ne nje moment gruaja jote te tha "Po me le ti jap makines je nje engjell."

- Dhe ja ku je tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   Sat May 03, 2008 9:41 pm

Klienti i bezdisshem

Midis shitesish:

- Cfare klienti i bezdisshem. Donte dy kepuce qe te vrisnin ne te njejtin vend.

Dhoma te ndara

Pas marteses se merzitshme, te dy bashkeshortet(ai bukurosh pa asnje dysh, ajo e pasur por shume e shemtuar), nisen per muaj mjalti. Mberrijne ne nje hotel. Recepsionisti shikon gruan, pastaj pyet burrin:

- Dhoma te ndara?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Disa barcoleta nga un   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Disa barcoleta nga un
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Argėtim ne hacking-ks.. :: Barcoleta shqip-
Kėrce tek: