hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Laptop pėr super-shfrytėzues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mesutmuqeziu
10 %
10 %
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Laptop pėr super-shfrytėzues   Sat May 03, 2008 5:49 pm
Laptop pėr super-shfrytėzues
Kėto ditė janė prezantuar tė dhėnat shtesė pėr laptopin e fuqishėm tė kompanisė MSI, GX600X TurboBook. Bėhet fjalė pėr laptopė tė dedikuar ekskluzivisht pėr nevojat e super-shfrytėzuesve qė gjithmonė janė nė kėrkim tė tejkalimit tė mundėsive teknologjike.

MSI GX600X TurboBook ka monitor 15.4 inēėsh, ndėrsa vihet nė funksion me procesor Intel Core 2 Duo, kartelė grafike NVIDIA 8600M GT dhe me 4 GB DDR2 RAM memorie.

Po ashtu ka edhe dalje HDMI, ueb-kamerė prej 1.3 megapikselė dhe altoparlantėt-stereo, ndėrsa tė gjitha kėto aktivizohen me sistemin operativ Vista.

Njė pajisje shtesė e kėtij laptopi ėshtė edhe Turbo gumb, respektivisht overclocking automatik, me aktivizimin e tė cilit fitoni performancė mė tė mirė pėr 20 pėr qind.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Laptop pėr super-shfrytėzues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Teknologji & zbulime shkencore-
Kėrce tek: