hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ipko, mbushje sipas dėshirės pėrmes bankomatėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mesutmuqeziu
10 %
10 %
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Ipko, mbushje sipas dėshirės pėrmes bankomatėve   Sat May 03, 2008 5:37 pm


Operatori mobil IPKO, nga dita e premte (2 maj), ka startuar me produktin e ri IPKOMat, i cili u mundėson konsumatorėve qė tė mbushin llogarinė nė telefonat mobil, ditė e natė, pėrmes bankomatėve tė ProCredit bankės.
IPKOMat, nė krahasim me ofertat e tjera nė treg ėshtė njė shėrbim shumė fleksibil i cili mundėson qė shuma e mbushjes tė pėrzgjidhet nga vet konsumatori. Duke pėrdorur kartelat bankare konsumatorėt e IPKO-s do tė mund tė mbushin llogaritė e tyre nė vlerat qė ata dėshirojnė, duke u nisur nga 5 euro deri ne 100 euro.

Konsumatorėt e IPKO-s, gjithashtu mund tė mbushin sipas dėshirės sė tyre edhe llogaritė e tė afėrmve dhe miqve tė tyre.

“Pėrmes shėrbimit IPKOMat ne po e shtyjmė edhe njė hap mė pėrpara vizionin tonė qė t’i afrohemi konsumatori aq afėr sa ai tė mos shpenzoj kohė dhe mund pėr tė pasur qasje nė shėrbimet tona. E gjithashtu po i heqim hap pas hapi cilado kufizime qė janė vendosur nė treg”, tha drejtori ekzekutiv i IPKO-s, Akan Ismaili.

Shėrbimi IPKOMat, ėshtė i sigurt, i shpejtė dhe shumė i lehtė pėr t’u pėrdorur. Nė secilin bankomat tė ProCredit Bankės janė vendosur edhe udhėzimet pėr pėrdorim tė shėrbimit, qė procesin e mbushjes sė llogarive e bėjnė skajshmėrisht tė lehtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ipko, mbushje sipas dėshirės pėrmes bankomatėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: Teknologji & zbulime shkencore-
Kėrce tek: