hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Disa Barcoleta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
h a n i s
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 02/05/2008
Age : 25
Location : Milan

MesazhTitulli: Disa Barcoleta   Fri May 02, 2008 8:09 pm

Icon2 Barcoletaaaa
Zjarrfikėsit
Thėrret biondina zjarrfikėsit nė telefon dhe ashtu krejt e frikėsuar thotė:
- Ju lutem, ejani shpejt, tek unė nė banesė ka shpėrthyer zjarri, po mė digjet banesa!!!
Zjarrfikėsi:
- Mirė zonjė, qetėsohuni dhe mė tregoni se si tė vijmė deri tek ju!
Biondina:
- Po me atė kamionin e madh tė kuq!

Kėmisha e natės
Vjen plaku nė shtėpi dhe e gjen plakėn e tij duke ecur lakuriq nėpėr shtėpi.
-Pse po ecė lakuriq nėpėr shtėpi?
-Kjo ėshtė kėmisha ime e re e natės.
-Paj, ke mundur sė paku ta hekurosėsh pak!

Pacienti – psikiatri
Shkon njėri tek psikiatri:
- Doktor, kam njė problem shumė tė madh, kohėve tė fundit askush nuk po mė kupton seriozisht!
Doktori ia kthen:
- Le bre mos ba hajgare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
h a n i s
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 02/05/2008
Age : 25
Location : Milan

MesazhTitulli: Re: Disa Barcoleta   Fri May 02, 2008 8:10 pm

Prezervativi
Njė person thėrret ndihmėn e parė:
- Aman ejani shpejt, djali im i vogėl e ka gėlltitur prezervativin.
Pas pesė minutash, i njėjti person thėrret ndihmėn e parė:
- Ju faleminderit, nuk keni nevojė tė vini, e gjeta njė prezervativ tjetėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
h a n i s
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 02/05/2008
Age : 25
Location : Milan

MesazhTitulli: Re: Disa Barcoleta   Fri May 02, 2008 8:11 pm

Femra e pėrkryer
Njė njeri mbeti i pamartuar, sepse tėrė jetėn kėrkonte femėr tė pėrkryer. Kur u bė 70 vjeē, dikush e pyeti:
-Ke udhėtuar tėrė botėn. Si nuk e gjete njė femėr tė pėrkryer?
Plaku u pikėlluar shumė tha: Njėherė isha afėr njė femre tė tillė. Por fatkeqėsisht, edhe ajo po kėrkonte mashkull tė pėrkryer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
h a n i s
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 02/05/2008
Age : 25
Location : Milan

MesazhTitulli: Re: Disa Barcoleta   Fri May 02, 2008 8:11 pm

Allahile nuk ėshtė dro!
Njė djali tė ri qė e kishte veten bukur nė qejf, njė ditė i ndodhi tė gjendej afėr, kur njė milic serb e rrihte njė qytetar shqiptar, kot e kot!
Ky i revoltuar u kthye nė shtėpi dhe po i thotė babait tė vet: Allahile babė, ēka mė thua ti me ba puna vaki e me i ra unė ndonjė milici tė Serbisė?
-Allahile more bir, nuk ėshtė dro qė ti i bjen kujt, se ata qė i bijnė milicit nuk e vesin as babėn as nanėn!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
h a n i s
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 02/05/2008
Age : 25
Location : Milan

MesazhTitulli: Re: Disa Barcoleta   Fri May 02, 2008 8:12 pm

Pulat me SIDA
Hyn njani nė dyqan dhe e pyet shitėsin sa kushtojnė pulat - ai i thotė - kėto kėndej kushtojnė 5 euro, ndėrsa kėto andej 1 euro, por janė me SIDA.
OK - mi jep nja 5 copa t`kėtyre nga 1 euro.
Po a nuk dėgjove ti - kėto janė me SIDĖ o jaran!- i thotė shitėsi...
- S’ka gajle, si kam pėr m’i asish... po pėr m’i hangėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
h a n i s
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 02/05/2008
Age : 25
Location : Milan

MesazhTitulli: Re: Disa Barcoleta   Fri May 02, 2008 8:12 pm

Zezaku nė tunel
Nė njė televizion po jepej reklama se pas 5 minutash, publiku do tė ndjekė njė film tė bukur. Kalojnė 5 minutat dhe ekrani nuk nxjerrė gjė. Kalojnė gati 90 minuta dhe nė ekran shfaqet reklama: Tė dashur teleshikues sapo ndoqėt filmin "Zezaku nė tunel"...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
h a n i s
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 02/05/2008
Age : 25
Location : Milan

MesazhTitulli: Re: Disa Barcoleta   Fri May 02, 2008 8:13 pm

Polici dhe Papa
Sapo zbret Papa nė Aeroportin e Romės e pret shoferi i tij personal me limuzinė. Papa, i mėrzitur nga rruga e gjatė, i kėrkon shoferit ta ngiste ai limuzinėn. Fillimisht shoferi nuk pranon, por pastaj dorėzohet. Papa, si e bindi shoferin, ulet tė ngasė makinėn, kurse shoferi rehatohet nė vendin e Papės.
Me Papėn nė timon hyn limuzina nė autostradė, me shpejtėsi 200 km/orė. Pas 10 minutash, njė patrullė policie i vihet pas limuzinės duke i bėrė shenjė tė ndalojė.
Papa hap krahun nė tė djathtė. Polici i afrohet makinės dhe Papa ul xhamin. Sapo sheh Papėn nė timon, polici shtanget nė vend dhe me radio thėrret shefin...
Polici:
-Shef, kam njė problem tė madh.
Shefi: Hė, mė thuaj ēfarė ka ndodhur?
Polici: Kam ndaluar njė personazh tė rėndėsishėm
Shefi: Kush ėshtė ky? Kryetari i Komunės apo kryeministri?
Polici: Jo, shef, jo. Ėshtė dikush tjetėr, mė i madh se aq. Mendo pak, ka marrė Papėn si shofer...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
h a n i s
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 87
Join date : 02/05/2008
Age : 25
Location : Milan

MesazhTitulli: Re: Disa Barcoleta   Fri May 02, 2008 8:13 pm

Pacienti dhe urologu
Vjen pacienti te urologu belban. Doktori e pyet:
- Ēfaaaarėėė proooobleeeemesh keeee.
-Doktor, unė dal pėr nevojė tė vogėl, njėjtė sikur qė po flisni ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com
BeraTy
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 215
Join date : 02/05/2008
Age : 24
Location : Man utd

MesazhTitulli: Re: Disa Barcoleta   Sat May 03, 2008 1:58 pm

Na ki gilixit.Razz
na ke gilicitttttttt:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.shkoshiko.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Disa Barcoleta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Disa Barcoleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Argėtim ne hacking-ks.. :: Barcoleta shqip-
Kėrce tek: