hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Bone FireFox-In 20 Deri 30 % Ma Te ShpejT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mulix
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 38
Join date : 02/05/2008
Location : man utd

MesazhTitulli: Bone FireFox-In 20 Deri 30 % Ma Te ShpejT   Fri May 02, 2008 7:57 pm

1.
kTu Ku E ShenojM Linkun e shkrum about:config
Edhe/
Kqyr Qayt Ne List Gjani Qeto

network.http.pipelining
network.http.proxy.pipelining
network.http.pipelining.maxrequests

Ngat Jon Qaty kur Te Gjani T'paren kqyrni Qaty dikun osht edhe e dyTa

2.

Bone "network.http.pipelining" to "true"

Bone "network.http.proxy.pipelining" to "true"

Bone "network.http.pipelining.maxrequests" Ne Naj Numer Pershembull 30. Kjo D/M/Th Me Ba 30 Kerkesa Ne 1.

3.

Kliko Me Tastin E DjathT dikun Qaty ne Faqe Dhe Shko New-> Integer.
Emeroo Qitja Emrin "nglayout.initialpaint.delay" Edhe Ok Edhe value Bone "0".

Dhe Ju ShpejTohet 20 Deri ne 30 %
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.khg-crew.ws
 
Bone FireFox-In 20 Deri 30 % Ma Te ShpejT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: E-Books | Tutorials-
Kėrce tek: