hacking-ks
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si Te Shpejtojm UTorrent .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mulix
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 38
Join date : 02/05/2008
Location : man utd

MesazhTitulli: Si Te Shpejtojm UTorrent .   Fri May 02, 2008 7:54 pm

1.E shkarkoni kėtė PATCH http://torrentfreak.com/static/EvID4226Patch223d-en.zip
edhe e hapni .rar fajllin dhe klikoni dy herė mbi patch hapet CMD-ja
dhe jau kėrkon CD-n e Windowsit po ju klikoni Cancel kur te patchirat-ni aty jau qet me shtyp
shkronjen Y ose N ju shtypni Y per me i ruajt ndryshimet.


2.E hapni µTorrent-in dhe shkoni nė OPTIONS/PREFERENCES/ADVANCED pastaj nė anėn e djatht tuajėn
nė ekran e gjeni ku shkrun aty net.max_halfopen e ka vleren Value 8 ju klikoni mbi te dhe posht
e shenoni numrin 50 dhe klikoni SET pastaj e mbyllni µTorrent-in e ristartoni kompjuterin e hapni
pėrsėri µTorrent-in dhe do ta shihni qė shkarkimet tuaja shkojnė mė shpejtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.khg-crew.ws
 
Si Te Shpejtojm UTorrent .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
hacking-ks :: Hacking boxi :: E-Books | Tutorials-
Kėrce tek: